Vlasy a vousy jako dřív?

České sérum s patentovanými látkami pro obnovení hustoty a přirozené barvy vlasů a vousů.

  • Navrací vlasům a vousům přirozenou barvu.
  • Zrychlí růst vlasů o 214 % již po 10 dnech užívání.
  • Zlepšuje zdraví a pevnost vlasového folikulu.
  • Stimuluje růst nových vlasů.
  • Chrání pokožku hlavy, snižuje lupy a svědění kůže.

1991x hodnocení

Stačí 1x denně vmasírovat do vlasů nebo vousů
Viditelné výsledky již po 3 měsících užívání
Český produkt s patentovanými aktivními látkami

Opravdu KRALUX® funguje?

KRALUX® obsahuje průlomové aktivní látky, které zastavují proces šedivění, obnovují přirozený pigment ve vlasech a zvyšují hustotu vlasů a vousů.

Navíc, díky reaktivaci produkce melaninu navrací šedivým vlasům a vousům opět přirozenou barvu. Přirozeně. Rychle. Bez vedlejších účinků.

Před užíváním

Před užíváním

Po 4 měsících

Po 4 měsících

Před užíváním

Před užíváním

Po 4 měsících

Po 4 měsících

Výsledky studie na 104 mužích (21 až 70 let) po 1 a 3
měsících užívání peptidu
 

 

ODKAZ NA STUDIE

Složení a účinky

Navrácení původní barvy vlasů a vousů

Greyverse™ (2 %)

Patentovaný biomimetický peptid pro boj s šedivými vlasy. Zvyšuje melanogenezi a snižuje počet šedin až o 47%. Má vliv na zdraví a kvalitu vlasů.

Stop vypadávání vlasů

Capixyl™ (5 %)

Biomimetický peptid extrahovaný z červeného jetele. Stimuluje regeneraci vlasů a vousů a zvyšuje počet aktivních folikul. Snižuje mikrozáněty v kořínkách.

Zastavení šedivění

Darkenyl™ (1 %)

Stabilizovaný antioxidant bojuje proti šedivým vlasů tím, že chrání vlasové folikuly před oxidací. Snižuje počet bílých vlasů o 56% po pravidelném užívání 4 měsíce.

Urychlení růstu vlasů

Redensyl® (3 %)

Patentovaná aktivní látka pro obnovu hustoty vlasů a podporu růstu nových. Omezuje vypadávání vlasů a zrychluje jejich růst. Až 28 000 nových vlasů během 3 měsíců užívání.

Žádné lupy a svědění

Defenscalp™ (1,5 %)

Rostlinný extrakt z Kanady reguluje kožní maz na pokožce hlavy až o 58% po 15 dnech. Snižuje viditelnost lupů o polovinu a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Ohlasy zákazníků

95 % Ověřené hodnocení
5 z 5 Ověřené hodnocení
i
1991x
i
601x
i
288x
i
190x
i
87x

* data z června 2024

„Lepší kvalita vlasů a ústup lupů.“
Zlepšila se mi kvalita vlasů. Aplikace je jednoduchá a za mě největší překvapení byl ústup šedin a totální zbavení se lupů.
Josef, 51 let
„Nevěřil jsem, ale funguje.“
Moc podobným produktům nevěřím, ale jsem rád, že jsem vyzkoušel. Je to super. Po 4 měsících mám určitě kvalitnější a hustší vlasy, vidím úbytek šedin. Chlapům s problémy s vlasy doporučuji!
Roman, 42 let
„Používám preventivně.“
Používám hlavně preventivně. Zatím to vypadá dobře.
Miroslav, 33 let
„Jsem spokojenej.“
Používám pravidelně už několik let. Vlasy vypadávají daleko méně, takže se mi netvoří kouty a šediny zatím nemám. Jsem spokojenej.
David
„Zastavil vypadávání vlasů.“
KRALUX téměř zastavil mé časté vypadávání vlasů. Navíc jsem úplně bez lup. Jen ty šediny jdou zatím pomalu. Za mě 8/10.
Martin, 36 let
„Mám zdravější vlasy“
Zatím nevidím výrazné změny co se týče šedin. Mám ale zdravější vlasy a manželka se hned ptala co používám za nový šampón :) Uvidíme po dalším půl roce uživání.
Michal, 55 let

Objednat

 
Balení na měsíc (2 lahvičky)

Balení na měsíc (2 lahvičky)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doručení zdarma po celé ČR
649 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně do poštovní schránky – kdykoliv zrušíte
649 Kč 569 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 80 Kč

1991x hodnocení

Určitě máte otázky

Proč vaše vlasy a vousy šedivějí? +

Předčasné šedivění a nadměrné vypadávání vlasů trápí stále větší procento naší populace. Může za to ztráta melaninu, kterému předchází oslabený proces melanogeneze a zvýšený oxidativní stres v kořínkách vlasů.

Opravdu to funguje? +

Chcete se zbavit šedin hned a beze zbytku. Tak to bohužel budete muset použít barvu, žiletku nebo holící strojek. Ale vaši otázku chápeme a máme na ní jednoduchou odpověď. Sami jsme muži ve středním věku, a tak se problém šedin týká chtě/nechtě i nás. Proto jsme dlouhou dobu studovali látky, které dokáží proces šedivění zastavit a dokonce zvrátit. Našli jsme ty nejlepší na trhu a vyvinuli KRALUX®! Neprodáváme tak vodičku zabalenou do pěkné lahvičky, ale špičkový kosmetický produkt obsahující ty nejmodernější patentované aktivní látky podložené vědeckými studiemi, které aktivně bojují proti šedinám, stárnutí a podpoře růstu vousů a vlasů. A za tím si stojíme! Produkt si také vyrábíme sami v Ostravě, abychom měli nad kvalitou a procesem výroby stoprocentní kontrolu (i když v Číně by nás to stálo o polovinu méně).

Kdy uvidím první výsledky? +

Sérum KRALUX® opravdu není přípravek, kdy po první aplikaci ihned vidíte výsledek – zázraky na počkání bohužel neumíme, ale umíme jim jít pěkně naproti. Při pravidelném užívání séra 1x/den se dostaví první výsledky po 4 až 6 týdnech užívání, kdy dochází k redukci prvních šedin v průměru o 30 %, posílení folikul a nastartování procesu melanogeneze. Doporučujeme však sérum KRALUX® užívat po dobu min. 3 měsíců. Po této době naplno projeví plný potenciál přípravku.

Jak sérum KRALUX® funguje? +

Sérum KRALUX® obsahuje patentovanou látku Greyverse™, která svými účinky přímo působí na buňky (melanocyty) ve vlasových koříkách, kde ovlivňuje produkci melaninu a zároveň redukuje oxidativní stres, čímž dokáže nejen zastavit šedivění, ale také postupně navrátit přirozenou barvu vašich vlasů a vousů. KRALUX® také obsahuje patentovanou látku Capixyl™, která svými účinky posiluje vlasovou strukturu, zabraňuje vypadávání vlasů a obnovuje jejich přirozený růstový proces.

Jak KRALUX® používat? +

Sérum KRALUX® se používá 1x denně ideálně večer po sprše, kdy může po celou noc působit. Malé množství séra naneste konečky prstů do vlasů nebo vousů, vmasírujte až na pokožku. Alespoň 1 hodinu od aplikace nesmývejte a nechejte KRALUX® působit.

Jak dlouho vydrží 1 ks balení séra KRALUX®? +

Sérum KRALUX® obsahuje 2 lahvičky po 15 ml. Výdrž je velmi individuální. Máme odzkoušeno, že jedno balení při aplikaci 1x denně na krátké vousy a vlasy současně vydrží přibližně na 20 až 30 dní. Výdrž se dále liší v závislosti na délce vlasů, vousů a množství použitého séra na jednu aplikaci.

Má KRALUX® nějaké vedlejší účinky? +

Žádné vedlejší účinky nebyly zjištěny. Výrobek je naprosto bezpečný a samozřejmě splňuje veškeré legislativní standardy EU.

Jaké látky přesně sérum KRALUX® obsahuje? +

Zde naleznete kompletní složení (INCI):

AQUA, MENTHA PIPERITA LEAF WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, LECITHIN, PULLULAN, SCLEROTIUM GUM, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, ACETYL TYROSINE, EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRUS LIMON PEEL OIL, SODIUM BENZOATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM PHYTATE, GLYCINE, LARIX EUROPAEA WOOD EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM METABISULFITE, LACTIC ACID, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-20 AMIDE, DEXTRAN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ZINC CHLORIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT, ALCOHOL, D-limonene, Citral, Coumarin, Linalool

Redensyl® - INCI: (Glycerin, Aqua, Sodium Metabisulfite, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract

Darkenyl™ - INCI: (Glycerin, Water, Acetyl Tyrosine, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Extract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract)

Greyverse™ - INCI: (Glycerin, Water, Palmitoyl Tetrapeptide-20 Amide)

Capixyl™ - INCI: (Butylene Glycol, Aqua, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract)

Defenscalp™ - INCI: (Water, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract)

Mohlo by vás zajímat

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Naší prioritou jsou především spokojení zákazníci. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru