KRALUX garance spokojenosti a vrácení peněz

 

Vše má svůj čas a pozitivní změny séra KRALUX® nelze pozorovat okamžitě. Proto je garance spokojenosti a vrácení peněz nastavena na období minimálně 4 po sobě jdoucích měsíců – tedy minimálně 120 dní.

Patentované látky Greyverse, Redensyl, Capixyl, Darkenyl a Defenscalp obsaženy v séru potřebují svůj čas, aby mohly začít v plné míře účinkovat. K prvním změnám dochází po 14 dnech pravidelného užívání. Sérum nastartuje zvýšení produkce kmenových buněk vlasových folikul. Vlasy jsou lépe vyživovány po celé své délce, rostou rychleji, jsou hrubší a zlepšuje se jejich kvalita. Dále se látky navazují na receptory v melanocytech a snižují oxidativní stres v kořínkách vlasů, čímž se zpomaluje proces šedivění. Zároveň dochází také k regulaci tvorby lupů a mastných vlasů.

Protože jsme si na 100 % jisti účinnosti séra KRALUX®, nabízíme garanci spokojenosti a vrácení peněz. I přes všechny tyto kvality produktu, garantujeme, že zákazníci, kteří žádnou ze zmiňovaných změn nezpozorují a nepocítí, mají právo na vrácení peněz.

Jak funguje naše 100%
garance spokojenosti a vrácení peněz?

1

Před začátkem užívání je nutné vyfotit sadu fotografií ošetřovaných oblastí (vlasů a vousů) dle návodu, abychom zachytili původní stav.

1 2 3 4

2

Zakoupit jednorázově nebo v rámci pravidelného měsíčního odběru minimálně 4 ks séra KRALUX®. Následně používat minimálně po dobu 4 po sobě jdoucích měsíců (min. 120 dní). Jedno balení produktu je navrženo tak, aby vydrželo při aplikaci 1x denně na kratší vousy a vlasy současně na přibližně 30 dní.

          

3

Sérum KRALUX® používejte 1x denně ideálně večer po sprše. Malé množství séra naneste konečky prstů do vlasů nebo vousů, vmasírujte až na pokožku. Alespoň 1 hodinu od aplikace nesmývejte a nechejte KRALUX® působit. Ideálně nechte působit během celé noci.

4

Následně každých 30 dní vyfoťte vždy stejnou sadu fotografií dle návodu, tak aby bylo možné dokumentovat a zachytit pokroky. Ujistěte se vždy, že fotografie jsou jasné a nejsou rozmazané.

          

5

Fotografie pojmenujte datem, kdy jste je pořídili.

6

Uveďte stručný popis své zkušenosti při používání séra.

          

Mám všechny podklady!
Chci uplatnit garanci

Uplatnění nároku proběhne pomocí formuláře TypeForm.
 

Uplatnit garanci


Vezměte prosím na vědomí, že naše produkty nejsou zaměřeny na ty, kteří trpí ztrátou vlasů v pozdním stádiu, některou z forem alopecie nebo akutním autoimunitním onemocněním – což jsou onemocnění, které je nutné léčit léčivy, nikoli kosmetickými přípravky. Naše záruka se proto nevztahuje na žádnou z těchto forem vypadávání vlasů.  Pokud se potýkáte s některým z těchto problémů nebo máte pochybnosti, zda je sérum KRALUX® pro vás vhodné, kdykoli nás kontaktujte.

Určitě máte otázky

Proč vaše vlasy a vousy šedivějí? +

Předčasné šedivění a nadměrné vypadávání vlasů trápí stále větší procento naší populace. Může za to ztráta melaninu, kterému předchází oslabený proces melanogeneze a zvýšený oxidativní stres v kořínkách vlasů.

Opravdu to funguje? +

Chcete se zbavit šedin hned a beze zbytku. Tak to bohužel budete muset použít barvu, žiletku nebo holící strojek. Ale vaši otázku chápeme a máme na ní jednoduchou odpověď. Sami jsme muži ve středním věku, a tak se problém šedin týká chtě/nechtě i nás. Proto jsme dlouhou dobu studovali látky, které dokáží proces šedivění zastavit a dokonce zvrátit. Našli jsme ty nejlepší na trhu a vyvinuli KRALUX®! Neprodáváme tak vodičku zabalenou do pěkné lahvičky, ale špičkový kosmetický produkt obsahující ty nejmodernější patentované aktivní látky podložené vědeckými studiemi, které aktivně bojují proti šedinám, stárnutí a podpoře růstu vousů a vlasů. A za tím si stojíme! Produkt si také vyrábíme sami v Ostravě, abychom měli nad kvalitou a procesem výroby stoprocentní kontrolu (i když v Číně by nás to stálo o polovinu méně).

Kdy uvidím první výsledky? +

Sérum KRALUX® opravdu není přípravek, kdy po první aplikaci ihned vidíte výsledek – zázraky na počkání bohužel neumíme, ale umíme jim jít pěkně naproti. Při pravidelném užívání séra 1x/den se dostaví první výsledky po 4 až 6 týdnech užívání, kdy dochází k redukci prvních šedin v průměru o 30 %, posílení folikul a nastartování procesu melanogeneze. Doporučujeme však sérum KRALUX® užívat po dobu min. 3 měsíců. Po této době naplno projeví plný potenciál přípravku.

Jak sérum KRALUX® funguje? +

Sérum KRALUX® obsahuje patentovanou látku Greyverse™, která svými účinky přímo působí na buňky (melanocyty) ve vlasových koříkách, kde ovlivňuje produkci melaninu a zároveň redukuje oxidativní stres, čímž dokáže nejen zastavit šedivění, ale také postupně navrátit přirozenou barvu vašich vlasů a vousů. KRALUX® také obsahuje patentovanou látku Capixyl™, která svými účinky posiluje vlasovou strukturu, zabraňuje vypadávání vlasů a obnovuje jejich přirozený růstový proces.

Jak KRALUX® používat? +

Sérum KRALUX® se používá 1x denně ideálně večer po sprše, kdy může po celou noc působit. Malé množství séra naneste konečky prstů do vlasů nebo vousů, vmasírujte až na pokožku. Alespoň 1 hodinu od aplikace nesmývejte a nechejte KRALUX® působit.

Jak dlouho vydrží 1 ks balení séra KRALUX®? +

Sérum KRALUX® obsahuje 2 lahvičky po 15 ml. Výdrž je velmi individuální. Máme odzkoušeno, že jedno balení při aplikaci 1x denně na krátké vousy a vlasy současně vydrží přibližně na 20 až 30 dní. Výdrž se dále liší v závislosti na délce vlasů, vousů a množství použitého séra na jednu aplikaci.

Má KRALUX® nějaké vedlejší účinky? +

Žádné vedlejší účinky nebyly zjištěny. Výrobek je naprosto bezpečný a samozřejmě splňuje veškeré legislativní standardy EU.

Jaké látky přesně sérum KRALUX® obsahuje? +

Zde naleznete kompletní složení (INCI):

AQUA, MENTHA PIPERITA LEAF WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, LECITHIN, PULLULAN, SCLEROTIUM GUM, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, ACETYL TYROSINE, EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRUS LIMON PEEL OIL, SODIUM BENZOATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM PHYTATE, GLYCINE, LARIX EUROPAEA WOOD EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM METABISULFITE, LACTIC ACID, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-20 AMIDE, DEXTRAN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ZINC CHLORIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT, ALCOHOL, D-limonene, Citral, Coumarin, Linalool

Redensyl® - INCI: (Glycerin, Aqua, Sodium Metabisulfite, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract

Darkenyl™ - INCI: (Glycerin, Water, Acetyl Tyrosine, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Extract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract)

Greyverse™ - INCI: (Glycerin, Water, Palmitoyl Tetrapeptide-20 Amide)

Capixyl™ - INCI: (Butylene Glycol, Aqua, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract)

Defenscalp™ - INCI: (Water, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract)

Mohlo by vás zajímat

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Naší prioritou jsou především spokojení zákazníci. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru