STIMULACE RŮSTU VLASŮ AŽ O 87% ZA 11 DNÍ (STUDIE)

V rámci studie na účinnost vlasového séra byly zkoumány dva sety vlasových folikul v anagenní fázi. Jedna část vzorku byla ošetřována pomocí 1% roztoku Capixylu a druhá roztokem bez Capixylu po dobu 11 dní - Philpottova metoda. Vyhodnocení (variace délky vlasů a prodloužení vlasů) bylo provedeno pomocí optického mikroskopu po 0, 4, 7 a 11 dnech od začátku užívání. Dospělo se k těmto závěrům:

  1. Užíváním Capixylu dochází ke stimulaci růstu a zrychlení růstu vlasů o 51 - 87 % v porovnání s placebem už za 11 dní od začátku užívání.

Originál studie ke stažení ZDE.

RŮSTOVÉ SÉRUM KRALUX - VÝSLEDKY MÍSTO SLIBŮ

KRALUX obsahuje kromě výše testované látky Capixyl v 5% roztoku další patentované látky s ověřenými účinky na zastavení vypadávání vlasů a stimulaci růstu nových. Dále díky svému složení bojuje proti šedivění vlasů a podporuje jejich růst a celkové zdraví. Aplikuje se jednou denně a první výsledky je možné vidět již po 3 měsících užívání. Sérum na vlasy a vousy KRALUX je vyrobeno na základě ověřených studií o účincích obsažených složek. Celková výroba probíhá v České republice.

KRALUX nyní v akci s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit na tlačítku níže:

 

chci nové vlasy ➨

 

TIP: Podívejte se na krátké video s ukázkou jak nejlépe produkt KRALUX užívat.

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doručení zdarma po celé ČR
649 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Jednorázový nákup
Pravidelně do poštovní schránky – kdykoliv zrušíte
649 Kč 569 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 80 Kč
Nahoru