Je možné zastavit dědičné vypadávání vlasů?

Každý den nám může vypadnout 50 až 100 vlasů. Nicméně téměř každý druhý muž trpí nadměrným vypadáváním vlasů, kdy během dne ztratí více než 100 vlasů. Vypadávání vlasů je z více než 90% dědičné a může za to citlivost vlasových folikul na mužské pohlavní hormony. 

Nadměrné vypadávání vlasů může mít několik příčin. Kromě genetických predispozic zde patří hormonální změny, zvýšení stresu, špatný jídelníček nebo nemoc. Mezi první kroky pro zastavení, nebo zpomalení vypadávání vlasů by měla patřit úprava životního stylu. Zajistit si kvalitní a dlouhý spánek, upravit životosprávu a omezit stres.

Níže si uvedeme zaručené tipy, jak zpomalit, nebo úplně zastavit vypadávání vlasů.

1. Pravidelná masáž hlavy.

Masáž hlavy pomáhá stimulovat tok krve do vlasových kořínků, které díky tomu získávají více živin i kyslíku. Zlepšuje se tak vitalita vlasové pokožky a podporuje se vlasový růst. V malé studii z roku 2016 účastníci zaznamenali zvýšení vlasového objemu po 24 týdnech pravidelné masáže hlavy.

Masáž můžete provádět pravidelně při mytí vlasů šampónem. Jemnými krouživými pohyby konečky prstů se snažte pokrýt celou oblast hlavy, zejména problematická místa jako je zátylek a kouty hlavy.

2. Upravte svůj jídelníček.

Zaměřte se na výživu organismu zevnitř. Vlasy, jejich hustota i kvalita je spojená se zdravou životosprávou. Nedostatek látek jako je vitamín D, B12, Biotin nebo železo může způsobovat vypadávání vlasů. Do jídelníčku zařaďte vajíčka, avokádo, ořechy, ryby, špenát a lněná semínka. 

 

3. Používejte klinicky ověřené kosmetické přípravky.

Díky současnému vědeckému pokroku existují látky na přírodní bázi, které dokáži nejen zastavit vypadávání vlasů, ale také obnovit jejich růst. Tyto látky je možné najít v kosmetických přípravcích, jako jsou séra, tonika, nebo šampóny.

Mezi jednu z těchto látek patří Redensyl®, který dle klinických studií obnovuje růst vlasů, omezuje vypadávání vlasů a zvyšuje jejich hustotu až o 8 %, což odpovídá až 28 000 novým vlasům po 3 měsících každodenního používání.

Nejde ovšem o výrobky z kategorie „zázraky hned, nemožné na počkání“. Séra na vlasy jsou účinná, na výsledek si ale musíte počkat. První výsledky jsou znatelné po 3 měsících uživání. Tyto produkty obsahují aktivní látky, které zastavují vypadávání, urychlují růst nových vlasů a zlepšují kvalitu pokožky hlavy. Mezi tyto vědecky ověřené látky dále patří například Capixyl, Defenscalp, Darkenyl nebo Greyverse. Tyto látky zvyšují syntézu kolagenu a dokáží během 3 měsíců v průměru obnovit až 10 200 nových vlasů.

Jedním produktů, který mimo jiné obsahuje i výše uvedené látky je i český kosmetický přípravek KRALUX.

KRALUX obsahuje patentované látky s ověřenými účinky na zastavení vypadávání vlasů, lepší kvalitu vlasů a vousů, ztrátu lupu a také bojuje proti šedinám. Přípravek se aplikuje se jednou denně a první výsledky je možné zaznamenat již po 3 měsících užívání. Pokud chcete podpořit zdraví svých vlasů a vousů, oddálit jejich vypadávání a bojovat proti šedinám, je KRALUX nejlepší volba. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami.

KRALUX nyní v akci s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit na tlačítku níže, nebo pod článkem:

Koupit KRALUX

objednat

  • Balení na měsíc (2 lahvičky)
  • Doprava zdarma
  • Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Jednorázový nákup

KRALUX®

na zkoušku doručení zdarma po celé ČR
649 Kč za celé balení

- ks +

Výhodné měsíční předplatné

KRALUX®
Každý
měsíc ušetříte

80

přímo do schránky kdykoliv zrušíte
569 Kč za celé balení

Určitě máte otázky

Opravdu to funguje?

Ano. KRALUX® obsahuje patentované aktivní látky, které jsou klinicky testovány pro jejich účinky. Ze studií je patrné, že výsledky a účinky mohou být individuální a nejsou stejné pro všechny. Nicméně úspěšnost viditelných výsledků se pohybuje často nad 60-70% při pravidelném užívání alespoň po dobu 3 měsíců. Detailní výsledky studií si můžete pročíst zde.

Kdy uvidím první výsledky?

Sérum KRALUX® opravdu není přípravek, kdy po první aplikaci ihned vidíte výsledek – zázraky na počkání bohužel neumíme, ale umíme jim jít pěkně naproti. Při pravidelném užívání séra 1x/den se dostaví první výsledky po cca 3 měsících užívání, kdy je podpořen růst nových vlasů a zde je již možné zaznamenat účinky produktu.

Jak sérum KRALUX® funguje?

Sérum obsahuje řadu patentovaných aktivních látek, které působí na buňky ve vlasových kořínkách (melanocyty) a ovlivňuji kvalitu, hustotu a také barvu vlasů, či vousů.

KRALUX® obsahuje například patentovanou látku Capixyl™, která svými účinky posiluje vlasovou strukturu, zabraňuje vypadávání vlasů a obnovuje jejich přirozený růstový proces.

Dále obsahuje například patentovanou látku Greyverse™, která svými účinky přímo působí na buňky(melanocyty) ve vlasových koříkách, kde ovlivňuje produkci melaninu a zároveň redukuje oxidativní stres, čímž dokáže nejen zastavit šedivění, ale také postupně navrátit přirozenou barvu vašich vlasů a vousů.

Mezi další zajímavé látky patří Redensyl® pro obnovu hustoty vlasů a podporu růstu nových. Omezuje vypadávání vlasů a zrychluje jejich růst.Až 28 000 nových vlasů během 3 měsíců užívání.

Jak KRALUX® používat?

Sérum KRALUX® se používá 1x denně ideálně večer po sprše, kdy může po celou noc působit. Malé množství séra naneste konečky prstů do vlasů nebo vousů, vmasírujte až na pokožku. Alespoň 1 hodinu od aplikace nesmývejte a nechejte KRALUX® působit. Nejlépe nechejte působit přes celou noc.

Jak dlouho vydrží balení séra KRALUX®?

Balení séra KRALUX® obsahuje 2 lahvičky po 15 ml. Výdrž je velmi individuální. Máme odzkoušeno, že jedno balení při aplikaci 1x denně na kratší vousy a vlasy současně vydrží přibližně na 20 až 30 dní. Výdrž se dále liší v závislosti na délce vlasů, vousů a množství použitého séra na jednu aplikaci.

Jak dlouho vydrží 1 ks balení séra KRALUX®?

Sérum KRALUX® obsahuje 2 lahvičky po 15 ml. Výdrž je velmi individuální. Máme odzkoušeno, že jedno balení při aplikaci 1x denně na krátké vousy a vlasy současně vydrží přibližně na 20 až 30 dní. Výdrž se dále liší v závislosti na délce vlasů, vousů a množství použitého séra na jednu aplikaci.

Jaké látky přesně sérum KRALUX® obsahuje?

Zde naleznete kompletní sekci INGREDIENTS:

AQUA, MENTHA PIPERITA LEAF WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, LECITHIN, PULLULAN, SCLEROTIUM GUM, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, ACETYL TYROSINE, EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRUS LIMON PEEL OIL, SODIUM BENZOATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM PHYTATE, GLYCINE, LARIX EUROPAEA WOOD EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM METABISULFITE, LACTIC ACID, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-20 AMIDE, DEXTRAN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ZINC CHLORIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT, ALCOHOL, D-limonene, Citral, Coumarin, Linalool

Mohlo by vás
zajímat